ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

TRIMBLE R8-2

trimble r8-2 trimble r8-2

جی پی اس سه فرکانسه تریمبل مدل R8-GNSS

 

(Trimble R8-2 (GNSS

 

R8 نسل 2 سيستم گيرنده يكپارچه ، با قدرت ، دقت و كارآيي بي نظيري در مجموعه اي واحد است.

مزاياي اين GPS عبارتند از:

مجهز به تكنولوژي پيشرفته R-Track جهت رديابي سريع و دقيق ماهواره ه

ا
رديابي بي نظير سيگنال هاي ماهواره اي GNSS


كيفيت بسيار بالا در كاربري هاي RTK


قابليت رديابي تا 44 ماهواره به طور همزمان ( جمعا داراي 220 كانال تعقيب ماهواره)


طراحي سيستمي بسيار قابل انعطاف براي همه گونه كاركرد نقشه برداري


قابليت دسترسي به گيرنده از راه دور جهت برداشت اطلاعات و يا پيكربندي دستگاه


مجهز به چيپ الكترونيكي جديد تريمبل نسل Maxvell 6 كه موجب دقت بسيار بالاي گيرنده در برداشت هاي استاتيك شده   ± 3 mm ± 0.1 ppm


نقشه برداري پيشرفته با تكنولوژي R-Track تريمبل


آخرين پيشرفت هاي تكنولوژي R-Track تريمبل بالاترين دقت ممكن براي داده ها و اندازه گيري هاي ماهواره اي را در بسياري از شرايط سخت كاري به دست مي دهد. تعداد بالاي ماهواره ها و دريافت بهتر سيگنال هاي آنها موجب كارآيي بالاي كاربر در تمام طول روز خواهد شد. آخرين دستاورد تريمبل در تكنولوژي R-Track پيش بيني سيگنال نام دارد (Signal Prediction)  كه سيگنال هاي قطع و وصل شده و متناوب RTK را بازسازي مجدد مي كند و موجب ادامه كار RTK حتي بعد از قطع سيگنال هاي آن در گيرنده سيار مي گردد.


پروتكل جديد CMRx تريمبل حداكثر فشرده شدن اطلاعات مربوط به ارسال تصحيحات را در باند فركانسي ارتباطي انجام داده و موجب مي گردد كه تمام تصحيحات سيگنالهايي كه در گيرنده مرجع (Base) در منظر هستند كاملا در گيرنده سيار (Rovers) نيز دريافت گردند.


گيرنده R8 GNSS طيف گسترده اي از سيگنال هاي ماهواره ها نظير L2C و L5 از GPS و L1/L2 از GLONASS را پشتيباني مي كند. همچنين اين گيرنده جهت دريافت شبكه هاي جديد ماهواره اي نظير سيستم گاليله به طور كامل هماهنگ بوده و توانائي دريافت اطلاعات به روز ماهواره هاي جديد سيستم گاليله كه هرساله به مدار اضافه مي شوند را داراست. جهت پشتيباني اين امر نسل جديد R8 GNSS تريمبل از هم اكنون قابليت دريافت ماهواره هاي آزمايشي GIOVE-A و GIOVE-B كه براي ارزيابي سيگنال و مقاصد آزمايشي ارسال شده را داراست.


طراحي سيستمي بسيارقابل انعطاف


گيرنده R8 GNSS تريمبل شامل بيشترين ويژگي هاست كه در بازار كار نقشه برداري نياز آن به شدت احساس مي شود و تمام اين خصوصيات به طور يكپارچه داخل گيرنده قرار گرفته است.


•    گيرنده R8 شامل يك راديو مودم داخلي از نوع TX/RX كه در بسياري ازكارهاي اجرائي قدرت راديو مودم آن كافي بوده و نيازي به برپائي راديو مودم خارجي در گيرنده مرجع (Base ) را حذف مي كند همچنين اين راديو مودم قابليت جابه جايي گيرنده Base و Rover را در هر جايي كه كاربر احساس كند به راحتي داراست.


•    هنگامي كه R8 را به عنوان يك ايستگاه مرجع استفاده مي كنيد با استفاده از شبكه   NTRIP caster دسترسي كاربر به دريافت تصحيحات از طريق اينترنت با يك مودم GPRS امكانپذير خواهد بود.
سرويس انحصاري مخصوص تريمبل به نام Web UI هر گونه سفرهاي اضافه براي مانيتورينگ گيرنده هاي شبكه هاي مرجع را حذف مي كند. در اين حالت كاربر مي تواند به داده هاي سالم دسترسي داشته و وضعيت گيرنده را تحت كنترل گرفته در صورت نياز نسبت به تغيير پيكربندي آن از راه دور اقدام نمايد. از طريق سرويس Web UI كاربر مي تواند حتي اطلاعات لازم براي پس پردازش را تخليه و ذخيره نمايد و نيازي به سفرهاي خارج از دفتر براي اين منظور نخواهد بود.


قابليت تماس با سايت كاري


با استفاده از نرم Access  تريمبل كاربر در صحرا مي تواند علاوه بر دقت و سرعت دركار با گيرنده R8 GNSS انعطاف و تعامل بالائي با پرسنل در سايت دفتري داشته باشد. نرم افزار Access تريمبل گروه هاي كاري دفتري و زميني را به يكديگر نزديك تر كرده و موجب مي شود تا داده ها در محيطي امن در Web با يكديگر تبادل شده و باهم تقسيم گردد. با اين نرم افزار از هر زمان ديگري ارتباط با افراد مختلف با يكديگر ساده تر برگزار شده و فلسفه سايت هاي متصل بهم تريمبل اجرا مي گردد.

 

 

 

TRIMBLE R8 DATASHEET

TRIMBLE R8 USER GUIDE

 

از طریق تلگرام با ما در تماس باشید و از آخرین محصولات، خدمات و قیمت ها مطلع شوید(روی لینک ها کلیک کنید)

لینک کانال تلگرام شرکت ژئوماتیک گستر 

لینک گروه تلگرام شرکت ژئوماتیک گستر